Intencje mszalne (15-21.05.2023)
niedziela 14.05.2023 - niedziela 21.05.2023
W przypadku zauważenia pomyłki w intencji, przepraszamy i prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie bądź osobiście w kancelarii parafialnej.
PONIEDZIAŁEK, 15 MAJA |
|
6:30 |
+ Zofia WNOROWSKA |
6:30 |
+ Kazimierz SKOROBOGATY – 30 dzień po pogrzebie |
7:00 |
+ Zofia i Hipolit NIEWIŃSCY |
18:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 8 greg. |
18:00 |
+ Stefan i Marianna KUTRYB, Piotr BAŁDYGA |
WTOREK, 16 MAJA |
|
6:30 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 9 greg. |
6:30 |
+ Jadwiga WOJDA – 30 dzień po pogrzebie |
7:00 |
+ Grzegorz i zm. z rodz. SOKOŁOWSKICH |
18:00 |
+ Maria BERG – 14 r.ś., Franciszka (k) i Leon SADOWSCY |
18:00 |
+ Helena GROCHOWSKA, Marian i Bronisława (k) BIELSCY |
ŚRODA, 17 MAJA |
|
6:30 |
+ Sabina, rodzice Anna i Tadeusz ZGORZELSCY |
6:30 |
+ Alicja Maria TROJANOWSKA – 30 dzień po pogrzebie |
7:00 |
+ Irena i Zygmunt PUWALSCY, Balbina i Wincenty, Janina i Antoni DOBKOWSCY |
18:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 10 greg. |
18:00 |
+ Halina i Czesław (m) MAŁECCY, zm. z rodz. MAŁECKICH |
CZWARTEK, 18 MAJA |
|
6:30 |
+ Halina – 1 r.ś. i Jerzy ŻUKOWSCY (int. od Krystyny) |
7:00 |
+ Marianna ŚWIERZEWSKA – 9 r.ś., zm. rodzice |
18:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 11 greg. |
18:00 |
+ Arkadiusz – 8 r.ś., Teresa i Henryk KURZĄDKOWSCY, Stanisław KULASIŃSKI |
PIĄTEK, 19 MAJA |
|
6:30 |
+ Barbara WROTEK – 1 r.ś., Henryk WROTEK |
7:00 |
+ Bogdan BUBACZ – 10 r.ś., zm. rodzice z obojga stron |
7:00 |
+ Bronisława GIŻYŃSKA – 30 dzień po pogrzebie |
10:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 12 greg. |
18:00 |
+ Kazimierz WÓJCIK – 20 r.ś., zm. rodzice z obojga stron |
SOBOTA, 20 MAJA |
|
6:30 |
+ Henryk SAMSEL |
7:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 13 greg. |
7:00 |
+ Irena STOLARCZYK – 30 dzień po pogrzebie |
10:00 |
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA |
12:00 |
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA |
18:00 |
O Boże błog., opiekę NMP Gietrzwałdzkiej i potrzebne łaski dla Barbary WIKTOROWICZ z racji 60 rocz. urodzin i dnia Matki (int. od dzieci) |
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 21 MAJA |
|
7:00 |
+ Barbara TOMCZYK, Czesława (k) i Czesław (m) JABŁONOWSCY, Teresa i Agnieszka NOWOSIELSKIE, Henryk PIOTRKOWSCY |
8:30 |
+ Genowefa i Franciszek OSIECCY, zm. dzieci i rodzice z obojga stron |
10:00 |
+ Lech ŻEGLIŃSKI – 14 greg. |
11:30 |
+ Zofia i Stefan KUDUK, ich zm. dzieci, Dorota, Ewa, Romuald i siostra Irena KUDUK |
11:30 |
+ Helena i Marian SMOLIŃSCY, zm. rodzice z obojga stron |
11:30 |
O Boże błog. i potrzebne łaski dla strażaków |
13:00 |
O Boże błog., opiekę NMP Gietrzwałdzkiej i potrzebne łaski dla Dominiki w 30 rocz. urodzin |
18:00 |
+ Witold, Anna i Juliusz OJRZYŃSCY |